تصاویر واقعی از شیائومی 13 پرو با MIUI 14

قبلا اخبار زیادی در مورد سری Xiaomi 13 منتشر شده بود اما امروز یکی از کاربران تصویری واقعی از شیائومی 13 پرو را به اشتراک گذاشت و اطلاعات زیادی در اینباره بیان کرد.

ادامه مطلب

عرضه آپدیت جدید Game Turbo 5.0 برای گوشی های شیائومی + لینک دانلود

شرکت شیائومی به طور رسمی Game Turbo 5.0 را برای گوشی های شیائومی به صورت جهانی عرضه کرده است. شیائومی در آپدیت جدید گیم توربو 5.0، ویژگی که در نسخه قبلی حذف کرده بود را در این نسخه بازگردانده است، در این نسخه بهبود رنگ اضافه شده است. کاری که انجام می دهد این است که یک فیلتر رنگی به بازی اضافه می کند و رنگ بازی را نسبت به قبل بهتر و روشن تر می کند و همچنین کیفیت کلی بازی را بهبود می بخشد.

ادامه مطلب

همه چیز درباره خنک کننده مایع در تلفن های هوشمند

سال‌هاست که فناوری خنک کننده مایع در گوشی های هوشمند به سوالی برای کاربران این گوشی ها بدل شده است که این فناوری چه تاثیری در روند گوشی دارد؟ امروز قصد داریم درباره این فناوری نسبتا جدید صحبت کنیم و نگاهی بیندازیم تا بفهمیم دقیقا چیست و چگونه کار می کند؟

ادامه مطلب

10 برنامه برتر اندرویدی ماه گذشته 2022

توسعه دهندگان برنامه روزانه تلاش می کنند تا تجربیات تلفن هوشمند و تبلت ما را بهبود بخشند. در واقع، برنامه های اندرویدی زیادی هر روز منتشر می شوند که نصب و تست همه آنها دشوار است.

ادامه مطلب

معرفی ویژگی های رابط کاربری جدید گوشی های شیائومی MIUI 14

رابط کاربری شیائومی MIUI 13، مجموعه ای از ویژگی های جدید از جمله نوار کناری جدید، ابزارک ها، تصاویر پس زمینه و موارد دیگر را به گوشی های شیائومی اضافه کرده است. اکنون، ویژگی‌های MIUI 14 در به‌روزرسانی‌های بتا MIUI 13 در حال آزمایش و توسعه هستند. برخی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های جدید MIUI 14 شامل انیمیشن‌های جدید، آیکون‌های خبری، رابط‌های جدید و مرکز کنترل بازطراحی‌شده است.

ادامه مطلب

انتشار به روز رسانی MIUI 13 برای گوشی POCO F3

بعد از معرفی رابط کاربری MIUI 13 توسط شرکت شیائومی، این به روزرسانی به طور گسترده برای مدل های مختلف در حال انتشار است. این به روزرسانی برای گوشی هوشمند POCO F3 که یکی از گوشی های پرفروش در بین گوشی های سری پوکو است، به تازگی با نسخه جدید در منطقه اتحادیه اروپا و گلوبال منتشر شده است.

ادامه مطلب

انتشار به‌روزرسانی MIUI 13 برای گوشی‌های Redmi Note 9S و Redmi Note 9 Pro

شرکت شیائومی عرضه به‌روزرسانی MIUI 13 را مدتی قبل در چین شروع کرد و در حال حاضر هر روز به تعداد گوشی‌های هوشمندی که این به‌روزرسانی را دریافت می کنند، اضافه می شود.

ادامه مطلب

انتشار به روز رسانی MIUI 13 برای گوشی Redmi Note 10T 5G

بعد از اینکه شیائومی با رابط کاربری MIUI 13 در مرکز توجه قرار گرفت، روزانه به تعداد گوشی هایی که این به روز رسانی را دریافت می کنند افزوده می گردد. امروز با انتشار اولیه ی به روز رسانی MIUI برای گوشی هوشمند Redmi Note 10T 5G بسیاری از کاربران این گوشی بی صبرانه منتظر انتشار نسخه نهایی این رابط کاربری در منطفه خود هستند.

ادامه مطلب

برنامه MIUI Daemon در گوشی های Xiaomi چیست؟ آیا شیائومی جاسوسی می کند؟

برخی از منتقدان باور دارند که شرکت شیائومی از اطلاعات کاربران در گوشی ها جاسوسی می کند

ادامه مطلب

انتشار به روز رسانی MIUI 13 برای گوشی ردمی نوت 10 S

شیائومی که با رابط کاربری MIUI 13 در مرکز توجه قرار گرفته است، آپدیت جدید MIUI 13 را برای Redmi Note 10S نیز آماده کرده است که مشکلات آزاردهنده را برطرف کرده و از امروز این آپدیت در اختیار کاربران قرار گرفته است.

ادامه مطلب